Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Náš první webinář ve spolupráci s COOLeb spatřil světlo světla. Co se v něm dozvíte a v čem vás můžeme podpořit?
LINK na webinář ZDE.
Představení autorek webináře a tréninku #webza3tydny

V úvodu webináře jsme představily projekt #SpoluZaSny, dále trénink #webza3tydny, který začíná již 13. září v pondělí a spoluautorky , kterými jsou:

Veronika Červenková – zakladatelka COOLeb a autorka on-line programu Jak si vytvořit web s Elementorem, ve kterém vás naučí od A-Z správu vašich stránek právě s tímto skvělým page-builderem. (Na on-line program Jak si vytvořit web s Elementorem máte v rámci našeho členství také bonusovou cenu!).

Další naší sparing partnerkou je právě Pavla Korousová, jenž má zkušenosti z reklamních agentur a poslední roky pomáhá drobným podnikatelům, nejen s definicí své značky, ale právě s tvorbou designu na weby.

Dara Blaha je autorkou a duší celého projektu #SpoluZaSny – na podporu drobných podnikatelek a dále nového projektu #StastnyKancl – který podporuje naše (home) office v radosti, zdraví a dobré energii pro naši práci.
V necelé hodince jsme se s radostí pověnovaly těmto tématům:

* web jako strategický nástroj značky a jak to celé pojmout
*co mít na paměti při tvorbě designu vašeho webu
* WordPress, Mioweb, Wix, Webnode… co vybrat?

A více se dozvíte přímo ve videu – ZDE

Jako DÁREK pro vás jsme připravily trénink #webza3tydny pro jednoho účastníka, jenž má zájem o nový web! Máme posledních pár míst – takže do 11. září – využijte slevu -1 000 Kč. Kód u nás v soukromé FB skupině #SpoluZaSny.
Registrace #webza3tydny
S radostí podporujeme (nejen) ženské podnikání!

Dara Blaha & tým #SpoluZaSn