Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Žádná komunita žen se neobejde bez své hlavní čarodejnice, kterou k tomu uvidíte občas i na networkingu, nechodí v kapuci a je k tomu dost “nohami na zemi”. S radostí vám nyní představujeme novou ambasadorku #SpoluZaSny a tentokrát tedy se specializací na něco “mezi nebem a zemí”

Jitka Müllerová – regresní terapeutka a konstelářka a její medailonek v katalogu #SpoluZaSny: https://www.spoluzasny.cz/Katalog/jitka-mullerova/ a společně vás tímto zveme na náš první společný počin – Business konstelace LIVE25. 11. 2021 od 17 hod., Praha 6

Zajímá vás více? Zde nám Jitka připravila malé vhledy:

Co jsou konstelace?

Konstelace. Možná je znáte jako konstelace rodinné. Pomocí konstelací nemusíme řešit však jen záležitosti rodinné, můžeme zpracovat různá témata v oblasti podnikání. Protože podnikání úzce souvisí s tím, jací jsme, co nás v životě ovlivňuje, kde  a jaké máme nezpracované témata, konflikty nebo bubáky.

Jaké témata nejčastěji účastnice byznysových konstelací  řeší?

Peníze. Proč o ně přichází, proč se jim nedaří vydělávat tolik, kolik by chtěly a potřebovaly.

Příčiny, proč se jim v podnikání nedaří a proč se točí v začarovaném kruhu.

Vztahy s klienty, rodinné zázemí, zdraví.

Vnitřní nastavení jako je sebehodnota, sebevědomí, kreativita, ale i strach z úspěchu, strach ze změny, strach být vidět.

A nebo jakékoliv téma, kde je zakopaný pes v tom, proč jejich projekty nebo business nefungují, nevydělávají a nejsou v rovnováze s ostatními životními složkami a potřebami.

Jak konstelace probíhají?

Sejdeme se v malé skupině žen, v bezpečném prostředí bez přihlížejících účastníků. Každé účastnici se staví její konstelace. A zároveň je součástí konstelacích ostatních, takže se připravte na intenzivní práci, která poběží celý večer.

Ke zdroji témat půjdeme rovnou. Ke zdroji. Ať je kdekoliv. V dětství, v rodové linii nebo v minulých životech. Díky mému daru jasnozřivosti a silné intuice ho dokážu vnímat a otevřít příběh rovnou tam. Proto jsou konstelace se mnou efektivní a velmi hluboké. Zpracujete si témata, na které si člověk sám nedosáhne, protože si na ně nevidí a nevnímá souvislosti mezi podnikáním a vnitřním nastavením.

Kdo jsem?

Jsem čarodějnice. Vidím za několik rohů a tisíce let zpátky. Vezmu vás do nejhlubší a nejskrytější části vaší duše, protože se dostanu opravdu kamkoliv. Váš příběh otevřeme, uzdravíme a opět uzavřeme. Celým procesem vás budu provázet, vše vysvětlovat a dávat do souvislostí, abychom vaše téma zpracovali co nejkomplexněji. Předchozí zkušenosti s konstelacemi nejsou podmínkou. Se mnou je zvládne naprosto každý.

Tak jdete do toho spolu s námi? Pro 6-8 žen jsme připravily Business konstelace a první kolo proběhne 25.11.2021 na Praze 6.