Úspěšné podnikatelky

Co mají všechny úspěšné ženy-podnikatelky společné? Všimněte si, s jakou energií, radostí a vírou mluví o svých projektech! Ano, je to právě ta správná energie, nadšení, přístup i pokora. Spolu s důležitými informacemi, chytrými řešeními i sítěmi kontaktů. Většina z nich také udělala nějaký významný krok jinam, vystoupila z komfortní zóny, do neznáma.. 

Máme společné výzvy

Hledáme informace, soustavně se vzděláváme a posouváme dál, nejen podnikatelsky, ale zároveň i lidsky. Tvoříme svoji službu, produkt. Kromě této činnosti, jsme většinou v začátcích, i svoji asistentkou, fakturantkou, markeťačkou..často i jedinou psychickou oporou. Jako české ženy k tomu máme mnoho dalších povinností v rámci péče o domácnost, děti, naše stárnoucí rodiče.. Často jsme na to samy ..

Máme sny

Máme také své sny a ty je potřeba si plnit, nejen o Vánocích..

Ať už to znamená podnikání s lehkostí, radostí a jako bonus měsíční příjem nad 100 000 Kč, výroba vlastních bio produktů spojené s životem na farmě či psaní knih v karavanu u moře…

Komunita #SpoluZaSny

Mnohem lépe se pracuje v rámci inspirativního prostředí, komunity žen na stejné vlně. Často řešíme podobné výzvy a zároveň se rády podělíme o své zkušenosti.

Všechny jsme na volné noze, drobné podnikatelky a vytváříme služby i produkty s veškerou svojí láskou, nadšením i odvahou.

Společně budeme ještě více vidět i slyšet, zároveň se můžeme vzájemně podpořit i navázat hodnotné spolupráce, často i dlouhodobá přátelství. 

Na projektovém webu postupně naleznete důležité informace pro naše podnikání z klíčových oblastí marketingu, podnikání a podnikatelského mindset.

Katalog #SpoluZaSny

V květnu 2021 byla spuštěna další podpůrné část – komunitní Katalog #SpoluZaSny, kde se můžeme ještě více spojit, propojit a dát o sobě vědět! Členky KATALOGU mohou využít různé výhody od dalších členek a ambasadorek projektu. 

Patříte k nám? Pošlete zájem o POZVÁNKU  Více ZDE

A víme, že..

“Ne všichni snílci dosáhnou úspěchu, ale všichni úspěšní jsou zároveň snílci”

 

Buďme ve spojení!

#SpoluZaSny

Projekt #SpoluZaSny

– podpora drobných podnikatelek 

Ing. Darina Bláhová

IČ: 69187665