Dlouho očekávaná událost nastala! Po mnoha měsících průběžných příprav jsme 3. května spustily možnost registrací do KATALOGU #SpoluZaSny a tedy 1. komunitního katalogu propojujícího a spojujícího drobné podnikatelky s VLASTNÍ kvalitní službou, marketingové specialistky a virtuální asistentky. Od 17. května pak bude možnost registrace i pro podnikatelky s výrobky a tedy handmade, art, design. Více na www.spoluzasny.cz a nyní pár důležitých informací.

PROČ KATALOG?

Projekt #SpoluZaSny zastřešuje několik navzájem dobře propojitelných činností a to: chystané tutoriály, podpora na cestě, tipy na zajímavé kurzy, kluby, knihy, FB skupina pro rychlé dotazy i pobavení a do celku již chyběl pouze KATALOG – tedy přehled podnikatelek v našich 4 tématech: podnikatelky s VLASTNÍ službou, výrobkem, marketingové specialistky i virtuální asistentky.

PATŘÍTE K NÁM?

Pokud jste podnikatelka s vlastní službou, výrobkem, marketingová specialistka a virtuální asistentka a máte chuť společně ještě více podpořit své podnikání. Pak si troufáme, říci, že ano!

Od 3.-.6. května k tomu máte ojedinělou příležitost a v rámci PŘEDPRODEJE získat extra bonusovou slevu na roční členství! Napište si o POZVÁNKU!

Více ZDE a tedy na wwww.spoluzasny.cz

PROJEKTOVÝ WEB

Projektový web ja takovým rozcestníkem. Na jednom místě tak budete mít více a více možností získat ucelené informace i kontakty, které pomáhají v našem drobném podnikání. Součástí projektu jsou naše Partnerky – v sekci Doporučujeme, které s námi úzce spolupracují a dále šíří dobré jméno projektu. Pokud máte téma k řešení, neváhejte se na ně kdykoliv obrátit. Web je zároveň hlavní možností pro REGISTRACI do katalogu #SpoluZaSny a samozřejmě v krátké budoucnosti již uvidíte samotný KATALOG a jeho členky. Dále na webu nechybí tipy na kurzy, kluby, rozcestník pro Virtuální asistenci – Darji Janíčkové a v plánu jsou další možnosti a vylepšení.

Děkujeme za sledování a moc se těšíme!

Spolu za svými sny!