Máte vlastní kvalitní službu, produkt, jste marketingová specialistka, či virtuální asistentka

Co s námi získáte:

Více o nás:

#1 Podnikáme

PODNIKÁTE s vlastní službou,  jste marketingová specialistka či virtuální asistentka? 

PODNIKÁTE s vlastním výrobkem, nebo  provozujete e-shop, který je tvořen 
min. ze 70 % vaší autorské tvorby? Zároveň tak budete uvedena i v BUTIKU #SpoluZaSny.

#2 Na IČO

Podnikáte na IČ, ideálně máte WEB, aktivní soc. síť/e (případně FB skupinu) i reálné  reference.

 Virtuální asistentky – případně i DPP, DPČ.

#3 Zakládáme si na kvalitě 

Vaše služba, výrobek je PRÉMIOVÝ, především co se týče kvality, přesahu a přidané hodnoty.

#4 Máme jasné priority

Pro KVALITU své služby, výrobku děláte maximum a SPOKOJENÝ klient/zákazník je vaší prioritou.

#5 Pomáháme si

Je vám blízké KOMUNITNÍ myšlení, rády napomáháte ženskému businessu i schopnosti žen samotných. Každá jsme však autentická, originální.

&

Věříme, že úspěch ostatních žen, je zároveň i náš. Společně rosteme! Souhlasíme s PRAVIDLY členství v KATALOGU.

Pokud odpovídáte ano, pak vítejte na palubě!

Členství v komunitním KATALOGU #SpoluZaSny - projekt pro ženy, které chtějí své podnikání posunout výš!

Výhody:

A ještě více:

PLUS:

a to vše za cenu pár dobrých cappuccin v měsíci!

POZOR:
nyní získáte POZVÁNKU k ročnímu členství v Katalogu & Butiku #SpoluZaSny

s -25% promo kupónem!

Již jste obdržely POZVÁNKU (s promo kupónem) do Katalogu #SpoluZaSny?

Ještě NEMÁTE svou POZVÁNKU?

Těšíte se?

MY ANO, protože, společně šíříme dobré jméno projektu, jak označováním na sociálních sítích, tak ve své celkové marketingové komunikaci. Tím zároveň dáváme všechny o sobě vědět, rozšiřujeme povědomí o své službě/produktu. 

Inspirujeme ostatní ženy, aby se nevzdávaly svých snů a vykročily k osobní svobodě!

Registrace do KATALOGU & BUTIKU #SpoluZaSny jsou spuštěny: více https://www.spoluzasny.cz/registrace/

Společně za svými sny!

Kolik stojí roční členství v Katalogu #SpoluZaSny?
...

několik cappuccin za měsíc!

Roční prezentaci a tedy i členství pořídíte za 3 420 Kč tedy za 285 Kč na
měsíc! Takže například 3x capuccino ve Starbucks...

POZOR:
nyní můžete využít SLEVU 25 % na roční prezentaci v Katalogu #SpoluZaSny pro služby i fyzické produkty - budete uvedena i v BUTIKU handmade | Art | Design #SpoluZaSny.

AKCE:
Roční členství nyní pouze za:
2 565 Kč/rok
tedy jen 214 Kč za měsíc!

Jak se registrovat?

Registrace do KATALOGU probíhají formou zaslané POZVÁNKY, která obsahuje Kupón
(většinou je zaslána mailem od nás či partnera projektu), pokud máte zájem se registrovat a tedy zažádat o svoji POZVÁNKU, vyplňte prosím formulář!

JEŠTĚ NEMÁTE POZVÁNKU (Kupón)?

nebo JIŽ MÁTE svou POZVÁNKU (Kupón)? - Registrujte se!

Pozvánka obsahuje speciální BONUS - kupón a tedy zvýhodněnou cenu právě pro VÁS a to -25 % na roční členství jako dárek pro zakládající členky!

..a závěrem

Co projektu #SpoluZaSny přejí naše přední AMBASADORKY?

Časté dotazy

Pokud nemůžete svůj dotaz nalézt - pište na mail: katalog@spoluzasny.cz

Registrace – PRODEJ členství do KATALOGU pro podnikatelky s prémiovou službou, či produktem, marketingové specialistky a virtuální asistentky probíhá od května 2021, pro podnikatelky s fyzickým zbožím od srpna 2021 a tedy ty, které zároveň jsou umístěny do BUTIKU.

Předprodej probíhá formou POZVÁNKY (většinou mailem od nás, či našich partnerů). Pokud vám žádná pozvánka zatím nedorazila, dejte nám vědět viz výše, případně na email: pozvanka@spoluzasny.cz, předmět: Prosím o Pozvánku do katalogu.

Spolu s POZVÁNKOU, obdržíte bonusový kupón, který můžete uplatnit při platbě ročního členství. Po obdržení platby automaticky zašleme Registrační formulář pro vyplnění a nahrání souborů do KATALOGU.

Prakticky můžou nastat tyto varianty:

a) Vyplnila jste formulář –  Prosím o pozvánku a do 2 pracovních dní stále nic nepřišlo? Zkontrolovala jste emaily (Spam i hromadnou poštu). Nic! V tomto případě prosím napište na: pozvanka@spoluzasny.cz Předmět: stále čekám na Pozvánku a obratem ji máte!

b) Pozvánku jste zatím neobdržela (od nás či našich partnerů) a ani jste si o ní nežádala – v tomto případě doporučujeme vyplnit formulář Prosím o pozvánku viz výše.

Pokud vytváříte fyzický produkt, tak budete umístěna jak v sekci Katalog #SpoluZaSny, tak výběr vašich TOP produktů v BUTIKU #SpoluZaSny a to za jednu platbu ročního členství. Výběr TOP produktů bude individuálně řešeno po zaplacení ročního členství a vyplění Formuláře do Katalogu #SpoluZaSny. 

Pokud jste na základě obdržené POZVÁNKY do katalogu #SpoluZaSny, uhradila členství a následně vyplnila Registrační formulář (i dodala všechny potřebné podklady pro prezentaci, pokud byly vyžádány), budete zhruba do 7 pracovních dní od připsání platby na účet uvedena v Katalogu. Následně vyzvána ke kontrole. Pokud do 3 pracovních dní neobdržíme vyjádření, bereme prezentaci za odsouhlasenou. Předplacené období se počítá až po uvedení na webu Katalogu!

Pro podporu sdílení a šíření dobrého jména nejen #SpoluZaSny, ale především i vás – členek, jsme připravily MARKETINGová pravidla.

Samozřejmě počítáme s tím, že občas je potřeba svoji prezentaci zaktualizovat. Není to žádný problém a pošlete prosím up-date na mail: katalog@spoluzasny.cz  Do předmětu prosím uveďte: Změna mé prezentace v katalogu.

Členství NENÍ navázáno na opakované roční platby a v dostatečném časovém předstihu budete informováni o možnosti prodloužení předplaceného období. Cena členství je cenou konečnou.

Rádi bychom upozornili, že pokud odmítneme někoho registrovat, můžeme tak bez udání důvodu. Stane se to pouze z důležitých důvodů a většinou tedy nesplňují podmínky k registraci (nepodnikají samy za sebe na IČ apod.), či obsahem podnikání je i podobný (soutěžní) charakter (např. katalog podnikatelů atp.).

Budujeme komunitu postavenou na důvěře a férovosti. 

Mám zájem o partnertsví s projektem #SpoluZaSny, či jsem marketingový specialista (strategie, web, SEO, grafika, texty, foto, video..) a ráda bych s projektem #SpoluZaSny více spolupracoval/a!

Pište přímo na mail: dara@spoluzasny.cz (do předmětu uveďte "Spolupráce"), uveďte o Vás více a budeme se těšit na případnou spolupráci!

S radostí podporujeme ženský business a těšíme se na společnou cestu!

Projekt #SpoluZaSny

– podpora drobných podnikatelek 

Ing. Darina Bláhová

IČ: 69187665