prémiový CLUB #SpoluZaSny s Katalogem & Butikem

pro freelancerky a autorské značky z oblasti - seberozvoje, yogy a zdraví

Poskytujete služby, vytváříte kvalitní produkty pro zdraví a harmonii?

A chcete být více vidět, načerpat inspiraci i získat podporu pro vaše podnikání? Přiblížit se svým snům tak rychleji?

Přidejte se k nám!

Jsme prémiový Club pro ženy s Katalogem a BUTIKEM

S námi získáte:

Více o vás:

#1 Aktivně podnikáte

PODNIKÁTE na své IČ, a to minimálně 2 roky (jako OSVČ či s.r.o.) s vlastní službou, výrobkem. 

Jste například: terapeutka, koučka, jogínka, osobní trenérka, výživová poradkyně.. nebo vytváříte hodnotné produkty podporující zdraví a harmonii.

#2 Zakládáte si na kvalitě 

Vaše služba, výrobek je PRÉMIOVÝ, především co se týče kvality, přesahu a přidané hodnoty.

Máte certifikát, či odbornou školu v daném tématu, dále se vzděláváte a posouváte.

Vaše fyzické produkty jsou kvalitní a splňují veškeré potřebné normy a předpisy.

#3 Jste podporující

Fandíte ženskému businessu a podporujete schopnosti žen. Aktivně se ukazujete a máte chuť navazovat spolupráce s dalšími podnikatelkami.

&

Věříte, že úspěch ostatních žen, je zároveň i váš. Společně stoupáme vzhůru!

Sedí to na vás? Vítejte na palubě!

Vyberte si letenku

BUSINESS letenka:

A ještě více:

Rezervujte si svůj let za jedinečnou cenu:

Letenka BUSINESS - roční prezentace v katalogu, členské výhody a podpora

2580
990 Kč
  •  
YES!

Naší cílovou destinací je být více vidět a podpořit naše podnikání. Investujete do sebe a svého podnikání cenu jedné skvělé večeře ročně, abyste se přiblížila svým podnikatelským snům?


Když se aktivně zapojíte, čerpáte mnohonásobně vyšší hodnotu!

Nejsme pro všechny

Rozumět si s námi budou podnikatelky, které se chtějí aktivně zapojit a opravdu své podnikání posouvat.

Nebojí se být vidět i pomáhat ostatním překonat turbulence a stabilizovat se v letu.

Těšíte se?

MY na vás! Protože, společně šíříme dobré jméno podporujícího projektu #SpoluZaSny, jak označováním na sociálních sítích, tak ve své celkové marketingové komunikaci.

Tím dáváme všechny o sobě vědět a rozšiřujeme povědomí o své službě/produktu. 

Inspirujeme ostatní ženy, aby se nevzdávaly svých snů a budovaly své značky!

Společně za svými sny!

Máte dotazy?

Registrace:

členství do KATALOGU  – letenka BUSINESS – pro podnikatelky s prémiovou službou, či produktem z oblasti seberozvoje, zdraví, yogy.  Pokud máte fyzický produkt, tak jste zároveň umístěna do BUTIKU #SpoluZaSny.  

 

Pokud vytváříte fyzický produkt, tak budete umístěna jak v sekci Katalog #SpoluZaSny, tak výběr vašich až 3 TOP produktů v BUTIKU #SpoluZaSny a to za jednu platbu ročního členství. Výběr TOP produktů bude individuálně řešeno po zaplacení ročního členství a až PO vyplnění Formuláře do Katalogu #SpoluZaSny, který je zaslán po uhrazení objednávky. Sleva ve výši min. 10 % platí na všechny položky vašeho obchodu i dalších členek (případně nás informujte o výjimkách).

Pokud jste uhradila členství a následně vyplnila Registrační formulář (i dodala všechny potřebné podklady pro prezentaci, pokud byly vyžádány), budete nejdéle do 10ti pracovních dní od připsání platby na účet uvedena v Katalogu a obratem vyzvána ke kontrole. Pokud do 3 pracovních dní neobdržíme Vaše vyjádření, bereme prezentaci za odsouhlasenou. Předplacené období se počítá až po uvedení a odsouhlasení své prezentace na webu Katalogu (lhůta 3 dny pro kontrolu), ale za podmínky že jste vyplnila Registrační formulář do 1 měsíce po uhrazení objednávky. Pokud jste podklady (a tedy vyplněný Registrační formulář odeslala později a tedy déle než 1 měsíc po uhrazení objednávky členství v Katalogu, tak se členství automaticky počítá již od 2. měsíce po uhrazení objednávky členství).

V rámci ročního členství v clubu máte možnost čerpat výhodnou cenu za business/marketingovou konzultaci u autorky projektu – Dara Blaha_marketing women. Dara má 20+ let zkušeností z oblasti marketingu a obchodu z různých oborů podnikání. Cena 60minutové konzultace je pro Vás tak pouze 1600 Kč. Objednat můžete zde: dara@darablaha.cz

V ceně ročního členství tak máte nejen prezentaci v katalogu/butiku, výhodné konzultace, ale také možnost 1x blogového článku, který bude umístěný na www.spoluzasny.cz a dále na sociálních sítích. Jakmile budete mít článek připravený, neváhejte jej poslat na mail: dara@spoluzasny.cz

Pro podporu sdílení a šíření dobrého jména nejen #SpoluZaSny, ale především i vás – členek, jsme připravily MARKETINGová pravidla.

Samozřejmě počítáme s tím, že občas je potřeba svoji prezentaci zaktualizovat. Není to žádný problém a pošlete prosím up-date na mail: katalog@spoluzasny.cz  Do předmětu prosím uveďte: Změna mé prezentace v katalogu.

Členství BUSINESS a ECONOMY je navázáno na opakované platby a platíte vždy tu částku, za kterou jste jej pořídila (platí i pro speciální akce).

Rádi bychom upozornili, že pokud odmítneme někoho registrovat do KATALOGU&BUTIKU, můžeme tak bez udání důvodu. Stane se to pouze z důležitých důvodů a většinou tedy nesplňují podmínky k registraci (nepodnikají samy za sebe na IČ apod.), či obsahem podnikání je i podobný (soutěžní) charakter (např. katalog podnikatelů atp.).

Budujeme komunitu postavenou na důvěře a férovosti. 


Pokud nemůžete svůj dotaz nalézt - pište na mail: dara@darablaha.cz

Máte zájem o partnertsví s projektem #SpoluZaSny, či jste marketingový specialista (strategie, web, SEO, grafika, texty, foto, video..)?

Pište přímo na mail: dara@spoluzasny.cz (do předmětu uveďte "Spolupráce") a napište o sobě více!

S radostí podporujeme ženský business a těšíme se na společnou cestu!

Projekt #SpoluZaSny

– podpora drobných podnikatelek 

Ing. Darina Bláhová

IČ: 69187665