Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Nedávno jsme vám představili našeho nového oficiálního partnera – HUMAN design, jehož hlavním ambasadorem pro Česko a Slovensko je Jakub Střítezský. Nyní vás s radostí informujeme, že od 17. -21. listopadu 2021 máme pro vás dárek. Dárek, kterým však obdarujete především sami sebe, případně své blízké. Během kampaně využijte BONUS -15 % na Písemný rozbor vašeho designu a to přímo od Jakuba, tedy za HUMAN design toho nejpovolanějšího.

Krátké představení systému HUMAN design:

Jděme cestou nejmenšího odporu, projevme své talenty a žijme naplněný život

Od 17. – 21. 11. 2021 běží 5ti denní kampaň s názvem „Chci znát svůj design“ za #SpoluZaSny i u našich vybraných ambasadorek. V těchto dnech budete moci využít bonusový kód -15% a pořídit tak sobě či někomu blízkému opravdu hodnotný dárek. Využijte tuto jedinečnou možnost v podobně odhalení, či potvrzení svých talentů, zjištění ideálního způsobu rozhodování, což vám umožní plně projevit svůj potenciál, talent a žít  naplněný život.

HUMAN design nejen pro osobní život, ale právě i pro podnikání

HUMAN design je skvělým nástrojem nejen k poznání sebe sama, ale i k využití těchto informací k ideálnímu rozhodování a jednání v rámci podnikání. Naše podnikání je součástí nás samých, nelze jednoduše plně oddělit naší osobnost v rámci fungování v denním životě a na druhé straně v podnikání. Blíže budeme jednotlivé typy ještě více rozebírat v samostatných příspěvcích. Jakub Střítezský a jeho doporučení, dlouholetí spolupracovníci, nám pomohou HUMAN design odborně a kvalitně integrovat do našich životů.

Buďme skutečně sami sebou a jednejme v souladu

Informace o našem designu přináší také úlevu a prostor pro to, být skutečně sám/sama sebou. Mohou též uvolnit pocity viny a pomoci vám obnovit přirozenou rovnováhu našeho života. Jsou cenné i pro naše zdravé fungování s ostatními: v pracovních vztazích i v rodině. Rozbor nám představí nás samé tak, jak jsme se dosud ještě neviděli. Popisuje dary a talenty, ale též místa, kde narážíme na zbytečné překážky. Pomůže nám pochopit podstatu našich dosavadních úspěchů i neúspěchů..

Zvolme kvalitu a přesah 

 #SpoluZaSny se spojuje především s odborníky s dlouhodobou praxí a tedy průkaznými vědomostmi z daného oboru. Samotný systém HUMAN design je poměrně složitý i časově náročný na studium, implementaci, praktikování a je tak velmi důležité si jej nechat vypracovat právě od profesionálů, což Jakub Střítezský je u nás tím nejvyšším. 

Máte chuť poznat svůj design a pochopit, kde leží váš úspěch?

Od 17.-21. listopadu 2021 můžete využít BONUS v podobě -15% slevy na Osobní rozbor HUMAN design od Jakuba Střítezkého. Pokud jste členy našeho projektu, tak pro vás máme připraven -20% bonus. Veškeré informace dostanete emailem.

 #chciznatsvujdesign